Gabinet podologiczny
Zdrowe Nogi PODOMED

Wiele osób mających odciski na stopie, grzybicę czy problemy z paznokciami bagatelizuje te dolegliwości, nie wiedząc nawet, jak wspaniałe efekty można uzyskać, decydując się na specjalistyczne zabiegi podologiczne. Zdrowe, pozbawione problemu wrastających paznokci, nagniotków czy modzeli stopy to przede wszystkim komfort poruszania się. Wszelkie problemy tego rodzaju nadają też stopom wysoce nieestetyczny wygląd, a jak bardzo może to zmienić się na skutek moich wysiłków, przedstawia poniższa galeria. Zachęcam do przejrzenia tych fotografii i przekonania się, że dolegliwości dotyczące stóp są nie tylko uciążliwe, ale też odbierają im cały urok. Warto pozbyć się ich jak najszybciej, zanim spowodują poważniejsze utrudnienia, a także odzyskać piękny wygląd stóp, by móc bez kompleksów nosić odkryte obuwie.
Poniższe zdjęcia udowadniają też, że nie ma problemu, którego nie dałoby się rozwiązać. Na wrastające paznokcie zakładam klamry, które skutecznie powstrzymują ten bolesny proces. W przypadku ubytków płytki przeprowadzam rekonstrukcję paznokcia, dzięki czemu paznokcie i stopy odzyskują normalny, piękny wygląd.
grzybica paznokcia pękająca pięta modzel grzybica wrastający paznokieć klamra w trakcie klamra po klamra po klamra po modzel przed modzel przed modzel po rekonstrukcja paznokcia przed rekonstrukcja paznokcia po
linia

KONTAKT

ZDROWE NOGI PODOMED
MONIKA PIETRASZKIEWICZ

Adres ul. Czwartaków 6a,
Łódź 94-240
Telefon 507 - 101 - 192

Copyright 2017 © Zdrowe Nogi PODOMED

Telefon: 507 - 101 - 192

ul. Czwartaków 6a, Łódź (Teofilów / Złotno / Polesie)